Zarezerwuj swoje wymarzone wakacje na promocji FIRST MINUTE - LATO 2018 i zyskaj więcej...

Wybierz interesującą Cię ofertę i zarezerwuj wakacje już teraz w najniższych cenach z korzystnym rabatem. Należy pamiętać, że ceny na promocji ulegają zmianie i zniżki zmniejszają się wraz z upływem czasu, a także wyprzedażą najlepszych promocyjnych pokoi.

Rezerwując wcześniej otrzymujesz to co najlepsze... czyli:

  • Gwarancję niezmienności cenyGwarantujemy, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
  • Gwarancję najniższej ceny - Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie , z przyjemnością oddamy różnicę.
  • Gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji - nawet do 35 dni przed wylotem można zmienić jednorazowo termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę LATO 2018 w tej samej lub wyższej cenie
  • 50% zniżki dla dzieci - w wielu wybranych hotelach dzieci płacą o połowę mniej. Na promocji jest wiele ofert, gdzie nawet 2 dzieci płaci tylko za przelot a pobyt otrzymuje GRATIS.

Nic nie ryzykujesz, tylko zyskujesz - na promocji First Minute mamy najlepsze ceny na pobyty, które klienci lubią najbardziej, czyli 10-14 dniowe. Spowodowane jest to przede wszystkim dużą dostępnością pokoi, które wraz z upływem czasu zostają bardzo szybko wysprzedane. 

W zależności od Organizatora możesz zarezerwować wymarzone wakacje już od 5% kwoty całkowitej i nie więcej niż 20% kwoty. 

Nie wiesz czy rezerwować wcześniej bo... będziesz zmieniał pracę i nie wiesz czy dostaniesz urlop? wystąpiła choroba której się nie spodziewałeś w związku z czym nie możesz odbyć podróży a już wpłaciłeś zaliczkę bądź dopłaciłeś do całości, ponieważ zostały 2 tygodnie do wyjazdu? Nic się nie martw od tego mamy w naszym biurze ubezpieczenie od kosztów rezygnacji ze 100% zwrotem! (szczegóły w biurze)

 

OPIS PROMOCJI - LATO 2018: [KLIK]

OFERTA LATO 2018: [KILK]

 

Poniżej kilka wybranych obiektów na promocji FIRST MINUTE (WCZEŚNIEJ = TANIEJ)

Pamiętajcie pełna oferta promocyjna dostępna jest w naszym biurze!